РК Раднички 1964 – РК Дубочица 54 26:22 (13:10)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 350
Судије: Душан и Жељко Васиљевић
Седмерци: Раднички 4(3), Дубочица 2(2)
Искључења: Раднички 4 мин, Дубочица 6 мин

Раднички 1964: Богићевић (1 одбрана), Благојевић, Милосављевић 5, Ђукић, Стошић 1, Добросављевић 4, Радивојевић 1, Илић, Кнежевић 4, Симић 2, Стевановић, Станојев 5, Поскурица 3, Богдановић 1, Јовановић (12 одбрана), Јанићијевић

Дубочица 54: Пешић (4 одбране), Цветковић 3, Манић 3, Чичић 4, Станковић 2, Николић, Маринковић 3, Јоцић, Гирић, Филиповић 2, Арсић, Гашић (5 одбрана), Васић 3, Радивојевић 1, Ђорђевић 1, Јанковић

Играч утакмице: Стефан Станојев

Рукометаши Радничког 1964 су у дерби утакмици другог кола Супер Б лиге савладали лесковачку Дубочицу 54 резултатом 26:22 (полувреме 13:10) и тиме остварили и другу победу на старту шампионата.

Од самог старта утакмице домаћи су наметнули свој препознатљив стил игре и након почетних 1:1 чврстом одбраном и разноврсном игром у нападу повећавали вођство до максималних 4 разлике у 23. минуту игре (10:6). Гости су покушавали да се приближе расположеном домаћину, али се на полувреме отишло са 3 гола предности за Раднички (13:10).

На почетку другог дела игре играчи Дубочице крећу на све или ништа и смањују резултат на само гол предности у 37. минуту (14:13), али домаћи од тог тренутка појачавају одбрану уз расположеног Огњена Јовановића на голу и расположене Стефана Станојева и Милоша Милосављевића у нападу долазе до максималних 6 голова предности у 45. минуту (20:14). До краја утакмице гости су покушали у пар наврата да преокрену резултат али им домаћи ношени подршком са трибина нису дозволили.

Најефикаснији у редовима домаћина су били Стефан Станојев и Милош Милосављевић са 5 голова, док се код гостију истакао Миодраг Чичић са 4 постигнута гола.

Следећег викенда, у оквиру 3. кола Супер Б лиге, екипу Радничког ће угостити екипа Планинка Пролом вода из Куршумлије.