Победник – РК Раднички 1964 27:38 (10:16)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 100
Судије: Душан Петровић, Марко Јовановић
Седмерци: Победник 1 (1), Раднички 5 (4)
Искључења: Победник 4 мин, Раднички 0 мин

Победник: Бабић, Ћуркић 8, Ченгић 1, Мрдаковић 2, Хајдаревић 2, А. Бабић 12, Нуши, Кљешчик 1, Н. Бабић 1

Раднички 1964: Благојевић, В. Стевановић 2, Ристић 2, Мутавџић 12, Лекић (14 одбрана), Добросављевић 2, Петровић, Вуковић 2, Кнежевић 3, М. Стевановић 3, Станојев 3, Богдановић 3, Ђерић (8 подбрана), Томић, Јанићијевић 3, Мрвовић 3

Играч утакмице: Милош Мутавџић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру 17. кола Супер Б лиге у утакмици замењеног домаћинства, савладали екипу "Победник" из Пријепоља резултатом 38:27, полувреме 16:10.

И пре утакмице се знало да номинални гост неће имати тежак посао са симпатичном и надасве коректном екипом из Пријепоља. Стручни штаб Радничког је након серије тешких и исцрпљујућих утакмица растеретио главне носиоце игре, а шансу пружио играчима који имају мању минутажу. Од самог старта, лидер на табели је решио да отклони сваку дилему око питања победника. Кренули су у свом препознатљивом стилу и већ у 14. минуту поготком Добросављевића долазе до плус 6 (4:10), што је и остала разлика до краја полувремене, 10:16.

Други део игре је протекао у истом ритму, на махове су играчи Победника успевали да мало спусте предност Крагујевчана, али им то није ишло за руком, тако да у 45. минуту голом вечерас изузетно расположеног Мутавџића, који је постигао рекорд каријере у супер Б лиги, на семафору стоји великих 11 голова предности (17:28). Та разлика у изузетно фер и коректној утакмици са само 2 искључења је остала до краја и коначних 27:38.

Након овог тријумфа, екипа Радничког се и даље налази на деоби првог места са освојеним 31 бодом.

У редовима "домаћина" пословично најефикаснији је био Александар Бабић са 12 погодака, док је код екипе Радничког најрасположенији био Милош Мутавџић са, такође 12 постигнутих голова.

Наредног викенда Раднички ће угостити екипу Златара из Нове Вароши у оквиру 18. кола Супер Б лиге.