Крагујевац: СББ Хала "Језеро". Гледалаца: 150
Судије: Бојан Даути, Урош Минић
Седмерци: Раднички 4 (4), Прибој 0 (0)
Искључења: Раднички 4 мин, Прибој 10 мин

Раднички: Богићевић (2 одбране), Стошић 4, Ристић 3, В. Стевановић 3, Мутавџић 2, Лекић (4 одбране), Добросављевић 1, Кнежевић, М. Стевановић, Раденовић 2, Станојев 1, Богдановић 4, Јовановић (6 одбрана), Томић 5, Јанићијевић 1, Медић 5

Прибој: Шпањевић (3 одбране), Дорић 3, Кашерић 1, Матовић 2, Алимановић, Ђуровић , Кубуровић 4, Хаџовић 9, Гаџо, Омеровић 3, Шљука

Играч утакмице: Илија Богдановић

Након тријумфа женске екипе, рукометаши Радничког су у премијерној утакмици у својој хали, у оквиру 2. кола СБРЛ за мушкарце, савладали екипу Прибоја резултатом 31:22, полувреме 15:9 и тако увеличали данашњи рукометни празник у Крагујевцу.

Ослабљени неиграњем ровитих Станојева и Кнежевића, рукометаши Радничког су у меч ушли максимално ангажовано са намером да у првом мечу пред својим навијачима убележе победу и наставе поход ка коначном циљу. Након почетног вођства гостију, домаћин серијом 4:0, голом Богдановића у 4. минуту (4:1) окреће точак на своју воденицу и наговештава коначни исход утакмице. Препознатљивом гранитном одбраном и маштовитом игром у нападу константно повећавају предност. Прибојци су само на моменте успевали да ухвате резултатски прикључак, али се на полувреме одлази великом предношћу домаћина (15:9).

И други део игре је протекао у истом ритму. Крагујевчани су константно повећавали предност, сви играчи су добили своју минутажу и успешно се наметнули стручном штабу. На моменте атрактивна игра је мамила аплаузе, а најлепши потез утакмице се догодио у 53. минуту када су Медић и Ристић дуплим цепелином разгалили навијаче и измамили салве одушевљења. У мирном ритму, домаћин је привео утакмицу крају коначним резултатом 31:22 и тако уписао и другу овосезонску победу.

У редовима Радничког најефикасније су били Бојан Томић и Душан Медић са по 5 погодака, док се код гостију голгетерски истакао Ирнес Хаџовић са 9 постигнутих голова.

Наредног викенда екипа Радничког ће гостовати новајлији у лиги, екипи Јагодине.