Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 150
Судије: Дарко Грубачки, Душан Војводић
Седмерци: Раднички 6 (3), Куршумлија 2 (1)
Искључења: Раднички 10 мин, Куршумлија  8 мин

Раднички 1964: Благојевић, В. Стевановић 6, Ристић 2, Мутавџић 2, Лекић (2 одбране), Добросављевић 4, Петровић (12 одбрана, седмерац), Вуковић 3, Кнежевић 3, М. Стевановић 2, Станојев 5, Богдановић 2, Ђерић (3 одбране), Томић, Јанићијевић, Мрвовић 2

Куршумлија: Павловић (9 одбрана, 2 седмерца), Милутиновић 6, Анисијевић 1, Митић 2, Миленковић 2, Цветковић, Новаковић, Хаџић 2, Јовановић (1 одбрана), Јовановић 3, Симић

Играч утакмице: Веселин Стевановић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру 16. кола СБРЛ савладали, лакше него очекивано, екипу Куршумлије резултатом 31:16, полувреме 14:8.

Жељно су очекивали домаћи рукометаши ову утакмицу, како би се након првог првенственог пораза вратили на победнички колосек. Та жеља им је на самом почетку мало спутала руке, тако да је у 11. минуту на семафору стајао резултат 4:4. Од тог тренутка су загосподарили тереном, ређале су се њихове препознатљиве акције, подигнут је ниво одбране,Душан Петровић је зачарао мрежу и на полувреме се одлази вођством домаћина 14:8.

У истом стилу су наставили и у другом делу игре и врло брзо долазе до двоцифрене предности (20:10, 38. мин) поготком Илије Богдановића. Стручни штаб Радничког је дао прилику готово свим играчима који немају минутажу, а они су се својски потрудили да оберучке искористе указано поверење. Уз доста атрактивних потеза,на одушевљење својих навијача, привели су утакмицу крају коначним резултатом 31:16. Симпатични гости су такође награђени аплаузом за исказану борбеност и коректно и спортско понашање.

Овом победом Раднички је остао на деоби првог места са Дубочицом.

У редовима Радничког најефикаснији је био Веселин Стевановић са 6 голова, док је код гостију предњачио Немања Милутиновић такође са 6 погодака.

Наредног викенда, у оквиру 17. кола, Раднички ће, услед замењеног домаћинства, дочекати екипу Победник из Пријепоља.