РК Хајдук Вељко – РК Раднички 1964 34:29 (16:17)

Седмерци: Хајдук Вељко 2 (1), Раднички 5 (5)
Искључења: Хајдук Вељко 14 мин, Раднички 10 мин

Хајдук Вељко: Стојановић, Јевђеновић 4, Орловић 3, Станојчић 6, Павловић 7, Ћирић 8, Стевановић, Лападатовић, Вучак, Којић 5, Илић 1, Рашковић

Раднички 1964: Богићевић, Благојевић, Милосављевић 1, Ђукић, Стошић 2, Илић 3, Кнежевић 5, Симић 5, Стевановић 4, Раденовић 1, Станојев 4, Поскуррица 3, Богдановић, Јовановић, Јанићијевић, Бишевац 1

Играч утакмице: Александар Павловић

Рукометаши Радничког 1964 су поражени на гостовању у Неготину од екипе Хајдук Вељко резултатом 34:29, полувреме 16:17 у оквиру 9. кола Супер Б лиге.

Екипа Радничког је боље отворила утакмицу, снажном одбраном и разноликошћу у нападу све до 25. минута и резултата 12:15 имала константно вођство. Неготинци су тек пред крај првог дела игре успели да смање на гол разлике и на полувреме се одлази резултатом 16:17.

Други део игре је у потпуности припао домаћину, који већ у 40. минуту има предност 22:20, коју одржава и повећава све до краја утакмице и коначних 34:29. Ослабљени гостујући играчи нису имали снаге да се одупру снажним налетима домаћих играча.

Најефикаснији у домаћој екипи су били Александар Ћирић са 8 и Александар Павловић са 7 погодака, док су код Радничког голгетерски најрасположенији били Милош Симић и Михајло Кнежевић са по 5 постигнутих голова.

У наредном колу Крагујевчани ће угостити екипу “Карађорђе” из Тополе.