Локомотива 2 – Раднички 1964 15:40 (6-21)

Свилајнац: Хала "Свилајнац". Гледалаца: 50
Седмерци: Локомотива 2 (1), Раднички 2 (2)
Искључења: Локомотива 2 мин, Раднички 0 мин

Локомотива 2:  Матејић, Ристић 3, Бугарћић, Стојановић 3, Милосављевић, Анђелковић 5, Вукмировић, Ристић, Прешић 2

Раднички 1964: Благојевић 5, Ђукић 5, Мутавџић 15, Ристић 6, Добросављевић, Радивојевић 4, Симић, Кнежевић 3, Станојев, Поскурица, Богдановић 1, Јовановић 1

Играч утакмице: Милош Мутавџић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру 1/16 финала купа Србије савладали екипу Локомотиве 2 из Лапова резултатом 40:15, полувреме 21:6 и тако се пласирали у наредну рунду нашег најмасовнијег такмичења.

Гостукући рукометаши у комбинованом саставу су од почетка кренули у јаком темпу и тако одмах показали да не желе ништа да ризикују у жељи да се пласирају у следеће коло.

На полувремену су имали 15 голова предности ( 21:6) и у том ритму и темпу наставили до краја меча.

У тиму Локомотиве најефикаснији Немања Ристић и Милош Анђелковић са по 5 погодака а код Радничког је своју шансу искористио млади Милош Мутавџић постигавши 15 голова.