РК Раднички 1964 – ЖРК Бекамент ББ 2 17:34 (9:14)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 50
Судије: Драгана Јанићијевић, Маја Ђорђевић
Седмерци: Раднички 6(5), Бекамент 7(5)
Искључења: Раднички 16 мин, Бекамент 6 мин

Раднички 1964: Појужина (14 одбрана), Радосављевић, Срећковић, Ђорђевић М. 3, Ристић, Мијачић (1 одбрана), Влашковић Ања, Микић 10, Крстић, Влашковић Анастасија 1, Вулићевић, Петровић 3, Ђорђевић А., Милошевић, Стајковић (2 одбране)

Бекамент 2: Мрљеш, Лазић 2, Стефановић 6, Радојичић 6, Прековић 3, Бошњаковић 2, Делић 5, Делић 1, Милетић 1, Којић 4, Матић, Ћировић, Радуловић 4, Новаковић

Играч утакмице: Анђела Радуловић

Рукометашице Радничког 1964 су у оквиру четвртог кола Прве лиге Запад изгубиле на домаћем терену од једног од највећих фаворита, екипе Бекамент ББ 2 резултатом 17:34 (9:14).

Сам почетак утакмице није наговештавао убедљив пораз. На семафору је стајало 2:2 у осмом минуту игре, међутим прекаљене гошће убацују у већу брзину и серијом 2:11 долазе до огромне предности (20. минут). Чвршћом игром у фази одбране Раднички смањује резултат и на одмор одлази са минусом од 5 голова разлике (9:14).

У прих 8 минута наставка гостујуће играчице праве разлику и долазе до великих 10 голова предности (12:22 ) и у тим тренуцима је утакмица практично и решена. Крагујевчанкама пада морал и праве низ грешака у нападу, тако да Бекамент приводи утакмицу сигурно крају.

Код Радничког је традиционално најефикаснија била Наталија Микић са 10 голова, а код гошћи су се голгетерске истакле Слађана Стефановић и Анђела Радојичић са по 6 погодака.

Наредног викенда екипу Радничког ће угостити Жупа у Александровцу.