РК Златар – РК Раднички 1964 25:17 (10:7)

Куршумлија: хала "Нова Варош". Гледалаца: 300
Судије: Никола Бакмаз, Бранко Радаковић
Седмерци: Златар 2 (1), Раднички 3 (2)
Искључења: Златар 16 мин, Раднички 10 мин

Златар:  Хаџибеговић, Ајановић 2, Маринковић, Бујушић, Гајић 2, Зечевић 5, Бојановић, Џекулић 8, Међедовић 3, Гавриловић, Поповић, Мијовић 2, Цубовић, Рајић, Вељковић 2, Маринковић 1

Раднички 1964: Благојевић, Милосављевић 2, Ђукић, Стошић 4, Ристић (3 одбране), Добросављевић 3, Радивојевић, Илић 1, Кнежевић, Симић 1, Стевановић 1, Раденовић 1, Станојев 3, Поскурица, Јовановић (17 одбрана),
Јанићијевић 1

Играч утакмице: Ибрахим Хаџибеговић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру петог кола Супер Б лиге поражени у Новој Вароши од екипе Златара резултатом 25:17, полувреме 10:7.

Почетак утакмице је припао домаћину који у петом минуту долази до 2 гола предности (2:0). Међутим Крагујевчани су консолидовали игру и све до 22. минута се игра гол за гол (6:6), када домаћи серијом 3:1 одлазе на одмор коначним резултатом 10:7. У овом делу игре је бриљирао Огњен Јовановић одбранивши 12 противничких удараца на гол.

Почетком другог дела домаћин долази у 33. минуту до 5 голова предности (12:7) што је био знак да играчи Радничког заиграју ангажованије и серијом 7:2 дођу до изједначења у 44. минуту (14:14). Екипа Златара је тад заиграла оштро у одбрани и поново преузима вођство које није испуштала до краја утакмице. Овај део игре је обиловао грубљим стартовима и резултирао већим бројем искључења а играч домаћих Ајановић је у 44. минуту добио црвени картон због грубог старта.

У редовима Златара најефикаснији је био Славиша Џекулић са 8 погодака а код Крагујевчана Небојша Стошић са 4 постигнута гола.

Следи пауза у првенству због ЕХФ недеље.