Судије: Дарко Грубачки, Душан Војводић
Седмерци: Прибој 3 (3), Раднички 5 (4)
Искључења: Прибој 6 мин, Раднички 4 мин

Прибој: Шпањевић, Јевтовић 7, Миковић 1, Радисављевић, Цвркотић 1, Кубуровић, Кашерић, Милинковић 7, Хаџовић 4, Гаџо, Ђуровић, Омеровић, Дорић 3, Шљука, Зуковић

Раднички 1964: Благојевић, Стошић, В. Стевановић, Ристић, Лекић (3 одбране), Добросављевић 2, Петровић (10 одбрана), Вуковић 5, Кнежевић 4, М. Стевановић 1, Раденовић, Станојев 4, Богдановић 7, Ђерић (1 подбрана), Томић 8, Јанићијевић 1

Играч утакмице: Илија Богдановић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру 19. кола Супер Б лиге савладали у гостима екипу Прибоја из истоименог града резултатом 32:23, полувреме 17:18.

Упозоравао је стручни штаб Радничког да је Прибој један од најнеугоднијих домаћих терена у лиги и да пред својим навијачима умеју да загорчају живот и фаворитима. Ток првог полувремена је и оправдао очекивања. Држао се домаћин одлично против зназно снажнијих Крагујевчана, имали су резултатски егал, па чак у једном тренутку и вођство од 3 гола разлике (15:12, 23. мин), али су гости смањили ту предност и на одмор се отишло минималним вођством Прибоја 18:17. Напад Радничког је функционисао одлично, али је у одбрани шкрипало.

Након одмора и савета у свлачионици, рукометаши Радничког су кренули знатно одлучније, затегли у одбрани и ствари су почеле да долазе на своје место. Када дефанзива тако функционише, у нападу се игра релаксираније, атрактивније и много лакше се долази до прилика за лаку реализацију. Куриуозитет овог дела игре је да је Раднички спустио домаћина на само 5 постигнутих голова и да им је мрежа била нетакнута у периоду од 12 минута, тако да су бодови отишли у Крагујевац коначним резултатом 23:32.

Након овог тријумфа,екипа Радничког се и даље налази на деоби првог места са освојеним 35 бодова.

У редовима домаћина најефикаснији су били Јевтовић и Милинковић са по 7 погодака, док су код екипе Радничког најрасположенији били Бојан Томић са 8 и Илија Богдановић са 7 постигнутих голова.

Након ускршњих празника, Раднички ће угостити екипу Локомотиве из Лапова у оквиру 20. кола Супер Б лиге.