РК Топличанин – РК Нови Пазар 28:30 (12:13)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 300
Судије: Душан Стојковић, Ненад Николић
Седмерци: Раднички 6(5), Нови Пазар 5(3)
Искључења: Раднички 6 мин, Нови Пазар 12 мин

Раднички 1964: Богићевић (5 одбрана), Благојевић, Милосављевић 2, Ђукић 1, Стошић 1, Ристић (1 одбрана), Добросављевић 4, Радивојевић, Илић 1, Кнежевић 8, Симић 3, Стевановић 1, Станојев 5, Поскуррица 2, Јовановић (7 одбрана), Јанићијевић

Нови Пазар: Милојковић (16 одбрана), Мујчиновић 4, Бадић, Стевановић 6, Арифовић 2, Сефовић, Угљанин, Ћосовић (1 одбрана), Миралемовић, Мекић, Милошевић 3, Међедовић 5, Салковић, Ракић 5, Калтак 5

Играч утакмице: Никола Милојковић

Рукометаши Радничког 1964 поражени су у 8. колу Супер Б лиге резултатом 28:30 од Новог Пазара, једне од две непоражене екипе у досадашњем току првенства.

Сам почетак утакмице је припао гостима из Новог Пазара, који су се боље снашли и први дошли до вођства 0:3 (5. мин). Домаћин је тада консолидовао редове и долази до првог изједначења у 9. минуту (4:4). Изједначена битка је трајала све до 18. минута и вођства од 2 гола разлике Новопазараца (8:10). Раднички још једном долази до изједначења, али се на 10. минутни одмор одлази минималним вођством гостију 12:13.

У другом делу игре резултатска клацкалица је трајала све до 43. минута и резултата 21:21, али од тог тренутка искуснији гости прелазе у вођство, потпомогнути сјајним Николом Милојковићем на голу и у 55. минуту имају, чинило се, недостижних 5 голова предности (24:29). Играчи Радничког који су се специјализовали за инфаркт завршнице су брзометно направили серију 4:0 и прилазе на гол минуса 28:29 у 58. минуту. Чинило се да је преокрет могућ, али одлични голман гостију зауставља зицер, у контри Међедовић постиже гол и распршује наде Крагујевчана.

Најефикаснији у тиму Радничког је био млади Михајло Кнежевић са 8 постигнутих голова, а код гостију Вук Стевановић који је 6 пута затресао противничку мрежу.

У наредном колу Раднички гостује у Неготину где ће укрстити копља са екипом Хајдук Вељко.