РК Раднички 1964 – РК Прва Петолетка 28:31 (14:13)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 200
Судије: Александар Анђић, Мирко Бјелица
Седмерци: Раднички 3 (2), Прва Петолетка 1 (0)
Искључења: Раднички 8 мин, Прва Петолетка 10 мин

Раднички: Благојевић 1, Милосављевић 4, Ђукић, Стошић 1, Ристић В. 3, Ристић Ф (19 одбрана), Добросављевић, Бишевац 4, Кнежевић 1, Симић 2, Стевановић, Станојев 3, Поскурица 4, Богдановић 3, Јовановић, Јанићијевић 2

Прва Петолетка: Симић (12 одбрана), Грбовић 2, Димитријевић 2, Ћосић 5, Вешковић, Миљковић 9, Цветковић 4, Млаџић 8, Брадић 1, Митровић

Играч утакмице: Владан Млаџић

Рукометаши Радничког 1964 поражени су у 1/4 финала Купа Србије - група Запад од екипе Прва петолетка из Трстеника резултатом 28:31, полувреме 14:13.

Искусна екипа Прве петолетке са којом су Крагујевчани прошле сезоне водили љуте битке није дозволила домаћим играчима да се одлепи у првом полувремену. Играло се гол за гол тако да је овај део игре припао Радничком минималним вођством 14:13.

Иако је у друго полувреме ушао са бројчаном предношћу од 3 играча, Раднички није успео да направи осетнију предност а Трстеничани у 36. минуту долазе до изједначења 15:15 и од тог тренутка прелазе у вођство, које су домаћи играчи само у 44. минуту успели да угрозе. Није ишло домаћину од руке вечерас, пуно техничких грешака и промашених контранапада су на крају и одлучили резултат и гости одлазе у полуфинале Купа - група Запад.

У редовима Радничког најефикаснији су били Милосављевић, Бишевац и Поскурица са по 4 погодака, док су код гостију предњачили Миљковић са 9 и Млаџић са 8 голова.