Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 120
Судије: Бојан и Горан Тепавчевић
Седмерци: Раднички 3 (3), Пожаревац 7 (4)
Искључења: Раднички 6 мин, Пожаревац 10 мин

Раднички 1964: Ј. Појужина (8 одбрана, седмерац), Ђорђевић 1, Величковић 1, Срећковић, Бјелак 8, Благојевић, Хасановић (8 одбрана, 2 седмерца), Ања Влашковић, Микић 5, Анастасија Влашковић, Тодоровић, Тина Петровић, Тијана Петровић 4, Колак 6, Алексић 1, Ж. Појужина

Пожаревац: Васиљевић (15 одбрана), Фатоу 1, Данијела Петковић 10, Живановић 4, Карадиновић, А. Димитријевић, Т. Димитријевић 2, Динић, Тодоровић 2, Драгана Петковић 5, Максимовић 4, Радуловић 2, Кораћ

Играч утакмице: Јана Васиљевић

Рукометашице Радничког 1964 су у оквиру 15. кола супер Б лиге за жене поражене на свом терену од екипе Пожаревца резултатом 26:30, полувреме 11:18 и тако доживеле други пораз овог пролећа.

Упозоравао је стручни штаб Крагујевачке екипе да чињеница што се Пожаревљанке налазе на зачељу табеле и то што су играчице Радничког надмоћно тријумфовале у првом делу сезоне не мора да значи ништа. Бреме фаворита је учинило своје и узело данак најмлађој и најнеискуснијој екипи лиге, но сам почетак утакмице није указивао на то. Повеле су Крагујевчанке 3:0, али су гошће брзо консолидовале редове и у 8. минуту долазе до изједначења (5:5). Имао је домаћин шансу да поврати вођство, но Величковићева у контранападу погађа пречку и од тог тренутка су кола кренула низбрдо. Пожаревљанке преузимају иницијативу и серијом 5:0 долазе до велике предности (5:10, 15. мин). Ништа није полазило за руком домаћој екипи,па се на велики одмор одлази предношћу гостујуће екипе 11:18.

Кренуле су играчице Радничког агресивно у другом делу игре са намером да што пре достигну резултатски минус, но већ у 32. минуту бележимо и највећу разлику (12:20), али ни та огромна предност није спутала Крагујевчанке да стрпљивом и агресивном игром пробају да преокрену утакмицу у своју корист. Голом Бјелакове у 52. минуту Раднички долази на минус 2 разлике (24:26) и изгледало је да ће уследити велики преокрет, но велики број неискоришћених контранапада и феноменална партија повратнице у рукомет на голу гошћи Јане Васиљевић није уродио плодом, тако да су бодови отишли у Пожаревац, крајњим резултатом 26:30.

Овим поразом Раднички је пао на седмо место на табели.

У редовима Радничког најефикасније су биле Ајлин Бјелак са 8 и Јасмина Колак са 6 погодака, док се код гошћи издвојила Данијела Петковић са 10 постигнутих голова.

У оквиру наредног, 16. кола, екипа Радничког путује у Панчево на дуел истоименој екипи.