РК Раднички 1964 – РК Врање 1957 26:29 (13:15)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 252
Судије: Зоран Попов и Горан Ристић
Седмерци: Раднички 7(6), Врање 3(2)
Искључења: Раднички 6 мин, Врање 6 мин

Раднички 1964: Богићевић (6 одбрана), Милосављевић 1, Ђукић, Стошић 4, Добросављевић 1, Радивојевић, Илић, Кнежевић, Симић 2, Стевановић 3, Раденовић 1, Станојев 10, Поскурица, Богдановић 2, Јовановић (7 одбрана), Јанићијевић 2

Врање 1957: Брети, Алексић, Шотра 1, Костић, Стевановић, Стаменковић, Петровић, Лаковић 8, Павловић, Компанов 3, Јелић (16 одбрана), Ристовић 2, Савић 3, Аризановић, Миленковић 5, Атанасковић

Играч утакмице: Андрија Атанасковић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру 4. кола Супер Б лиге поражени на свом терену од лидера на табели, екипе Врања 1957 резултатом 26:29, полувреме 13:15.

Након почетног вођства и резултатске клацкалице до 6. минута игре (2:2), гости преузимају резултатску иницијативу али само до 16. минута и изједначења 6:6. Следи период равноправне игре све до 24. минута и вођства домаћина од 2 гола разлике (12:10). То као да је била иницијална каписла за Врањанце који серијом 5:0 уз данас одличног голмана Јелића преокрећу резултат, тако да се на одмор одлази вођством гостију 13:15.

Други део утакмице гости отварају сигурније и уз стечени капитал из првог полувремена су константно у вођству све до максималних 5 голова предности у 46. минуту (18:23). У више наврата су играчи Радничког смањивали предност на 3 гола, али у тренуцима када су требали да преломе утакмицу није било довољно сигурности а и среће, тако да Врањанци носе 2 бода уз крајњи резултат 26:29.

У редовима домаћина голгетерски се истакао Стефан Станојев са 10 погодака и Небојша Стошић са 4, док су се код гостију расположенији од осталих били Давор Лаковић са 8 и Андрија Атанасковић са 7 датих голова.

Наредног викенда екипа Радничког путује у Нову Варош, где ће их угостити домаћи Златар.