РК Топличанин – РК Раднички 1964 26:28 (7:14)

Прокупље: Хала "Др Зоран Ђинђић". Гледалаца: 300
Судије: Душан и Жељко Васиљевић
Седмерци: Топличанин 3(2), Раднички 3(3)
Искључења: Топличанин 12 мин, Раднички 16 мин

Топличанин: Стошић, Милосављевић 1, Николић, Јовановић 2, Вукадиновић, Манић, Костић, Николић 1, Митровић 1, Цветковић 4, Стошић, Симић, Јовановић, Стефановић 7, Динић, Јанићијевић 10

Раднички 1964: Богићевић, Благојевић, Милосављевић 2, Ђукић, Стошић 3, Ристић, Добросављевић 7, Радивојевић, Кнежевић 4, Симић 3, Стевановић 3, Раденовић 1, Поскурица 4, Богдановић, Јовановић (19 одбрана), Јанићијевић 1

Играч утакмице: Огњен Јовановић

Рукометаши Радничког 1964 су у седмом колу Супер Б лиге забележили победу у Прокупљу против екипе Топличанина резултатом 26:28, полувреме 7:14.

Након изједначеног почетка утакмице гости преузимају контролу утакмице у своје руке и 22. минуту долазе до великих 6 голова предности (4:10) и сигурном игром решавају овај период резултатом 7:14. Бриљирао је на голу Радничког Огњен Јовановић који је у коначном скору забележио чак 19 одбрана.

Почетком другог полувремена виђена је изједначена игра, али су домаћини заиграли ангажованије и у 44. минуту смањују на 3 гола разлике (15-18 ). Раднички се одупрео овом притиску Топличанина, међутим уследио је још један налет домаћина који долазе до изједначења у 59. минуту (26:26 ), али Крагујевчани головима Стевановића и Поскурицу стављају тачку на овај меч.

Најефикаснији у редовима Топличанина је био Љубомир Јанићијевић са 10 голова а код гостију Владимир Добросављевић са 7 погодака.

У наредном колу Крагујевчани ће угостити екипу Новог Пазара.