РК Раднички 1964 – РК Локомотива 43:27 (22:12)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 50
Судије: Дејан Светозаревић, Саша Токалић
Седмерци: Раднички, Локомотива 1(1)
Искључења: Раднички 8 мин, Локомотива 0 мин

Раднички 1964: Богићевић (10 одбрана), Благојевић 3, Ђукић 5, Мутавџић 6, Ристић 5, Ристић Ф. (8 одбрана), Радивојевић 3, Илић 2, Кнежевић 8, Симић, Стевановић, Раденовић 6, Станојев 1, Поскурица 1, Богдановић 3, Јовановић

Локомотива: Матејич, Величковић 4, Мирковић 1, Ђурковић 7, Златковић, Лечић 7, Пантић 2, Прешић 2, Дилић 4

Играч утакмице: Бранислав Раденовић

Рукометаши Радничког 1964 савладали су екипу Локомотиве из Лапова у осмини финала Купа Србије резултатом 43:27, полувреме 22:12.

Обе екипе су наступиле у измењеном саставу у односу на првенствени меч, тако да је тренер Милентијевић дао шансу играчима са мањом минутажом коју су они оберуке искористичи и у утакмици са пуно лепих и атрактивних потеза убедљиво савладали комшије.

РК Раднички 1964 – РСУ Раднички 2005 14:34 (7:24)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 60
Судије: Душан Петровић, Душан Војиновић
Седмерци: Раднички 3 (1), Раднички2005 2(2)
Искључења: Раднички 2 мин, Раднички2005 18 мин

Раднички 1964: Радосављевић 8, Срећковић 3, Недељковић, Драгићевић С, Радевић, Мијачић (6 одбрана), Васовић 1, Вучићевић, Крстић (4 одбране), Јованић, Драгићевић А.,Рашковић, Ђорђевић 1, Милошевић 1

Раднички 2005: Савић, Вељковић 7, Цветановић, Алексић 6, Петровић, Панић 2, Стојковић 1, Благојевић 1, Симић 1, Радосављевић 4, Благојевић, Самаиловић 1, Цветковић 1, Радивојевић, Радојевић 3, Јелесијевић 7

Играч утакмице: Анђела Радивојевић

Рукометашице Радничког 1964 су поражене у сусрету осмине Купа од градског ривала Раднички 2005 резултатом 14:34, полувреме 7:24.

Домаће играчице су наступиле у комбинованом саставу предвођене првотимкама са мањом минутажом и девојчицама из генерације 2005/2006. годиште које нису успеле озбиљније да парирају знатно искуснијим гошћама.