РК Планинка Пролом вода – РК Раднички 1964 25:25 (14:10)

Куршумлија: Хала "Куршумлија". Гледалаца:
Седмерци: Планинка 4 (4), Раднички 2 (2)
Искључења: Планинка 8 мин, Раднички 12 мин

Планинка:  Димитријевић, Петровић 2, Арсенијевић, Хаџић 4, Топаловић 5, Петровић 3, Милићевић 4, Милошевић 1, Перовић, Јовановић 2, Миленковић 4

Раднички 1964: Благојевић, Милосављевић 3, Ђукић 1, Стошић 4, Ристић В. 2, Ристић, Радивојевић 3, Кнежевић, Симић 4, Стефановић, Раденовић, Станојев 4, Поскурица 4, Богдановић, Јовановић, Јанићијевић

Играч утакмице: Стефан Петровић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру трећег кола Супер Б лиге ремизирали на неугодном гостовању у Куршумлији против екипе Планинка Пролом вода 25:25, полувреме 14:10 за домаћина.

Ослабљени гости су утакмицу отворили раним вођством 0:1 и 1:2, али домаћин брзо консолидује редове, поравнава резултат у 4. минуту (2:2). Од тог тренутка игра се гол за гол све до 12. минута и резултата 6:6 када Планинка сигурнијом игром преузима вођство које не испушта до краја полувремена на које се одлазе максималном разликом од 4 гола предности (14:10).

У други део утакмице рукометаши Планинке улазе максимално ангажовани са жељом да већ на старту овог дела дају до знања гостима да бодови остају у Куршумлији, што им у два наврата и успева када долазе до 5 голова предности 18:13 (39. минут) и 20:15 (41. минут). Након тајм-аута Радничког, момци тренера Милентијевића су заиграли ангажованије, борбеније и у 57. минуту голом Милоша Симића долазе до изједначења (24:24) а већ у следећем нападу и до вођства 24:25 поготком Стефана Станојева. Да не дође до комплетног преокрета се побринуо играч домаћих Немања Миленковић изједначујућим поготком у последњем минуту утакмице.

Овим ремијем екипа Радничког 1964 се налази на деоби другог места са 5 бодова иза водеће екипе Врања коју ће угостити у наредном колу.

Најефикаснији код домаћих је био Милош Топаловић са 5 погодака, док су се код Радничког са по 4 гола издвојили Поскурица,Станојев,Симић и Стошић.