Судије: Дарко Стефановић, Бранислав Ненадић
Седмерци: Мачва 6 (6), Раднички 4 (3)
Искључења: Мачва 16 мин, Раднички  8 мин

Мачва: Милутиновић, Кнежевић 1, Зарин 5, Јевтовић, Радуловић 3, Јевђеновић 3, Јовановски 4, Павловић 2, Јовановић, Кречковић 2, Берић, Мартиновић, Живановић, Драгићевић 5, Радојичић, Џигурски

Раднички 1964: В. Стевановић 5, Ристић 2, Мутавџић, Лекић, Петровић (14 одбрана), Вуковић 3, Кнежевић, М. Стевановић, Станојев 4, Богдановић 4, Ђерић, Томић 8, Јанићијевић, Мрвовић 1

Играч утакмице: Илија Богдановић

Рукометаши Радничког 1964 су у утакмици ¼ финала Купа Србије савладали екипу Мачве у Богатићу резултатом 27:25, полувреме 13:13 и тако пласманом на завршни турнир, остварили највећи успех у клупској историји.

Чета Александра Радосављевића је знала да их чека тежак задатак. Кренули су пут Богатића решени да направе подвиг, знајући да их очекује искусни противник и врела атмосфера у градској хали. Меч је почео резултатском клацкалицом, где домаћин први стиће осетнију предност у 11. минуту (5:3), коју одржавају све до 16. минута и поготка Томића за изједначење (8:8), па и прелазак у вођство, 8.9. Крагујевчани су држали тај гол предности, али се на одмор ипак одлази нерешеним резултатом 13-13.

И други део игре је протицао у игри гол-за-гол све до серије гостију 3-0 и вођства 17:20 (42. мин).Чинило се да је Раднички успео да преломи утакмицу, но жилави Мачвани се нису предавали. Вођство Крагујевчана није прелазило 2 гола предности, све до пред самог краја утакмице и поновних 3 разлике (22:25, 57. мин), када је коначно било јасно да Раднички иде на Ф4 у Смедерево, решивши меч у своју корист резултатом 27:25.

У овој историјској победи тима из срца Шумадије, сви играчи су дали свој максимум и високи степен ангажованости и залагања у жељи да остваре зацртани циљ.

У редовима домаћина најефикаснији су били Драгићевић и Зарин са по 5  погодака, док је код екипе Радничког најрасположенији био Бојан Томић са 8 а Веселин Стевановић је додао 5 постигнутих голова.

Овом победом Раднички се пласирао на завршницу Купа Србије, која ће се одиграти у Смедереву 23. и 24.марта.