РК Прибој - РК Раднички 1964 21:32 (10:19)

Прибој: Хала "Спортска дворана". Гледалаца: 200
Судије: Милош и Ђорђе Јевтић
Седмерци: Прибој 0 (0), Раднички 5 (4)
Искључења: Прибој 6 мин, Раднички 6 мин

Прибој: Шпањевић, Кубуревић, Миковић 6, Радисављевић 2, Бајрамовић 3, Зуковић, Милиновић 6, Радовић, Ђуровић, Омеровић 1, Ђондовић 1, Пријовић, Шљука 1, Кашерић, Цмиљановић 1

Раднички 1964: Благојевић 1, Ђукић 2, Стошић, Мутавџић 2, Ристић В.,Ристић Ф.(7 одбрана), Добросављевић 2, Бишевац 5, Кнежевић 4, Симић 1, Стевановић 5, Станојев 5, Поскурица 5, Богдановић, Јовановић (15 одбрана), Јанићијевић

Играч утакмице:Михајло Кнежевић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру 11. последњег кола Супер Б лиге савладали екипу Прибоја из истоименог града резултатом 21:32, полувреме 10:19 и тако успешно завршили јесењи део сезоне са скором 6 победа,1 реми и 4 пораза, што је огроман успех за најмлађу екипу лиге и дебитанта у овом рангу такмичења.

Почетак утакмице је протекао у изједначеној борби само до 9. минута и резултата 5:5 када силно мотивисани Крагујевчани преузимају ствар у своје руке и серијом 6:0 долазе у вођство 5:11 (19. мин). Домаћи рукометаши су пробали да дају све од себе, али то није пореметило госте да наставе у истом ритму и на полувреме оду са великих 9 голова предности (10:19).

Почетак другог полувремена Прибојцима није донео ништа добро. Раднички наставља у истом ритму и већ у 33. минуту долази до максималних 11 разлике (11:22). Ређале су се маштовите акције гостију а тренер Милентијевић је дао шансу већини играча, који су је зналачки искористили. Све је функционисало у редовима Крагујевчана, почев од сигурних Јовановића и Ристића на голу до последњег играча на терену, тако да коначан скор ниједног тренутка није доведен у питање.

У редовима Прибоја најефикаснији су били Алекса Миковић и Саша Милинковић са по 6 погодака а код Крагујевчана су четворица играча постигла по 5 голова – новајлија Андреј Бишевац, Милош Стевановић, Стефан Станојев и Јован Поскурица.

Овом утакмицом је завршен јесењи део сезоне.