Судије: Дарко Грубачки, Душан Војводић
Седмерци: Јагодина 5 (5), Раднички 5 (5)
Искључења: Јагодина 4 мин, Раднички 6 мин

Јагодина: Петровић, Јовановић, Стојановић 3,  Матић 4, Јелић 2, Станојевић 7, Митровић 1, Стевановић 4, Дилић 3, Стефановић 5, Димитријевић, Аврамовић

Раднички: Јовановић (6 одбрана), Стошић, Ристић, В. Стевановић 7, Мутавџић, Лекић (3 одбране), Добросављевић 1, Кнежевић 5, М. Стевановић , Раденовић 2, Станојев, Богдановић 2, Томић 5, Јанићијевић, Медић 7, Петровић

Играч утакмице: Веселин Стевановић

Рукометаши Радничког су  после тешке и исцрпљујуће борбе савладали екипу Јагодине резултатом 31:29, полувреме 16:14 у оквиру трећег кола СБРЛ за мушкарце и тако се издвојили на челу табеле са максималним бодовним учинком.

Упозоравао је стручни штаб Радничког да утакмица у Јагодини неће бити нимало лака, јер је екипа Јагодине састављена од искуних и прекаљених играча, жаргонски речено "намазаних". Повели су Крагујевчани и одржавали прредност 2 гола разлике све до 14-ог минута и првог изједначења (5:5). Није у тим тренуцима функционисала најбоље игра гостију, није било голманских интервенција да подупру грешке у одбрани, али се све то променило од половине полувремена. Затегли су играчи Радничког, профункционисала је карактеристична агресивна игра у одбрани и голом Раденовића у 20-ом минуту, на семафору стоји 7:11. Чинило се да је Раднички коначно преузео конце игре у своје руке, но Јагодинци се враћају у игру, пар пута долазе на домак изједначења, али се на велики одмор ипак одлази резултатом 14:16.

Након првих 6 минута другог дела игре, Раднички поново долази до максималних 4 гола предности (16:20), но никако нису успевали да се одлепе и коначно преломе утакмицу. Искуство домаћих играча је дошло до изражаја, уиграним комбинацијама у нападу никако нису дозвољавали физички спремнијим играчима Радничког да им задају коначни ударац. Све до краја утакмице Раднички је одржавао 2 до 4 гола предности, тим вођством се и ушло у неизвесну завршницу, где је тачку на утакмицу ставио голман гостију Огњен Јовановић са две везане одбране, уз сигурне у реализацји Веселина Стевановића, Медића и Кнежевића, иако без два искључена играча у завршници, приводи утакмицу крају коначним резултатом 29:31.

У редовима домаћина најефикаснији је био Александар Станојевић са 7 погодака, док су код екипе Радничког голгетерски најрасположенији били Душан Медић и Веселин Стевановић са по 7 погодака.

Наредног викенда Раднички ће угостити екипу Житорађе у оквиру 4-ог кола Супер Б лиге.