Крагујевац: СББ хала "Језеро". Гледалаца: 150
Судије: Иван Величковић, Никола Илић
Седмерци: Раднички 5 (5), Кикинда 4 (4)
Искључења: Раднички 16 мин, Кикинда 8 мин

Раднички: Ј. Појужина (6 одбрана), Величковић 2, Срећковић, Бјелак 2, Филиповић, Кнежевић 3, Благојевић, Хасановић (6 одбрана), Влашковић, Савић, К. Петровић 8, Ж. Појужина 2, Стоиљковић 9, Васић 1, Тодоровић, Т. Петровић 1

Кикинда: Јанковић (2 одбране), Пеић 5, Чубрило 2, Бјелић, Радаковић, Гудурић 3, Рацков (3 одбране), Јовановић 3, Јововић, Чочај 1, Чубрило, Ђукичин 5

Играч утакмице: Јована Стоиљковић

Рукометашице Радничког су у оквиру 6. кола супер Б лиге за жене савладале екипу Кикинде резултатом 28:19, полувреме 17:8 и након шесте победе у низу зацементирале лидерску позицију на табели са освојених 12 бодова.

Ушле су опрезно, одговорно и ангажовано Крагујевачке рукометашице у утакмицу, знајући чињеницу да за Кикинду наступа пар јуниорских и кадетских репрезентативки Србије и да су твдр орах за сваку екипу. Резултатска неизвесност је ипак  трајала само 4 минута и резултата 2:2, док чета Родољуба Курандића није пребацила у виши степен преноса, повећала агресивност у одбрани из које су произашле убојите контре и резултатска предност Радничког је почела да расте. Прорадила је Амина Хасановић на голу, а сјајно је профункционисала осовина Стоиљковић-Ксенија Петровић на десној страни, за коју гошче нису имале решења. На полувреме се отишло са капиталних 9 голова разлике у корист домаћег тима, 17:8.

Већ у другом минуту наставка, голом из контарнапада Бјелакове, домаће играчице стичу 11 голова предности (19:8) и већ у тим тренуцима је било јасно ко ће однети бодове. Пробале су Кикинђанке све што је у њиховој моћи, уложиле огроман труд и висок степен ангажовања,али све што су успеле је да у 44. минуту смање предност Радничког на минус 6 (22:16). Стручни штаб Радничког је реаговао минутом одмора и ствари су се вратиле на своје место. Домаће играчице су додале гас, ширина у нападу је дала резултат и сигурном игром привеле утакмицу крају коначним резултатом 28:19.

У редовима Радничког најефикаснија је била Јована Стоиљковић са 9 погодака, у стопу је пратила Ксенија Петровић са 8, док су се  код гошћи голгетерски истакле Јованка Пеић и Теодора Ђукичин са по 5 постигнутих голова.

Наредног викенда у оквиру 7. кола СБРЛ за жене, Раднички очекује дерби јесени у Бору против истоимене екипе.