Житорађа: Хала "Житорађа". Гледалаца: 65
Судије: Иван Мандић, Немања Ковачић
Седмерци: Житорађа 6 (3), Раднички 6 (4)
Искључења: Житорађа 8 мин, Раднички  12 мин

Житорађа: Тасић, Нисић 1, Ћурчић 3, Бошковић, Тасић, Стојановић, Д. Илић 10, Марковић, Ташковић 5, Генчић (17 одбрана), Маљељвић, М. Илић 6, Костић, Вељковић 4, Новковић

Раднички 1964: Благојевић, В. Стевановић 3, Ристић, Мутавџић, Лекић (1 одбрана, седмерац), Добросављевић 2, Петровић (14 одбрана, 2 седмерца), Вуковић 2, Кнежевић 4, М. Стевановић, Станојев 4, Богдановић 3, Ђерић, Томић 12, Јанићијевић

Играч утакмице: Милош Генчић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру 13. кола Супер Б лиге савладали, теже него што се очекивало, екипу Житорађе резултатом 30:29, полувреме 13:17 и тако наставили победнички низ.

Најављивали су Крагујевчани опрез пред гостовање у Житорађи, која је сасвим друга екипа када игра на свом терену, и били су у праву. Повео је домаћин и одржавао предност од једног до два гола разлике све до 20. минута и изједначења поготком Михајла Кнежевића. Но, то као да је био сигнал да Житорађа крене у конкретније акције у нападу, разгоропадио се голман Генчић и почетком 29. минута на семафору је огромних 5 голова предности (16-11). У тим тренуцима није све функционисало у игри Радничког, који ипак на одмор одлази са -4 на свом конту (17:13).

Није добро почело за госте ни у другом делу. Домаћин поново долази до плус 5 голом Душана Илића у 34. минуту (19:14). Пренули су се играчи Радничког, али нису дуго времена успевали да спусте разлику испод 2 гола. Преломни тренутак се десио при вођству Житорађе 24:21 (44. мин), када Раднички коначно убацује у виши степен преноса и почиње да ломи противника. У року од 7 минута, серијом 6-0, повећаном агресивношћу у одбрани и убитачним контранападима долази поготком, вечерас незаустављивог, Бојана Томића до 3 разлике у 51. минуту (24:27). Да невоља за домаћина буде још већа у том периоду, разбранио се Душан Петровић, што је дало додатну сигурност гостима, који су успешно утакмицу привели крају минималном разликом 29:30.

Након овог тријумфа, екипа Радничког и даље чврсто држи прво место на табели са освојених 25 бодова.

У редовима домаћина пословично најефикаснији је био Душан Илић са 10 погодака, док је код екипе Радничког најрасположенији био Бојан Томић са 12 постигнутих голова.

Наредног викенда Раднички ће угостити екипу Хајдук Вељка из Неготина у оквиру 14. кола Супер Б лиге.