Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац

2017/18....2018/19....2019/20

 

 

Сезона 2019/2020.

Супер "Б" лига

 

Резултати
11. коло, 07/08.12.2019.
ОРК Београд   24:27   СПД Раднички
Топличанин   25:25   Панчево
Јуниор   26:32   Београд
Ђердап   16:25   Млади радник
Бор-РТБ   36:27   Слога
Кикинда   25:36   Кучево

 

 

Табела
поз   ТИМ УТ ПОБ Н ПОР ДГ ПГ ГР БОД
1   СПД Раднички 11 10 1 0 348 246 102 21
2   Бор-РТБ 11 8 2 1 353 280 73 18
3   Панчево 11 6 3 2 300 267 33 15
4   Топличанин 11 7 1 3 330 305 25 15
5   Млади радник 11 7 0 4 313 308 5 14
6   Слога 11 6 0 5 352 353 -1 12
7   ОРК Београд 11 5 1 5 303 286 17 11
8   Кикинда 11 5 0 6 301 277 24 10
9   Кучево 11 4 0 7 333 351 -18 8
10   Београд 11 3 0 8 316 361 -45 6
11   Ђердап 11 1 0 10 255 374 -119 2
12   Јуниор 11 0 0 11 252 348 -96 0

 

Резултати
1. коло, 21/22.09.2019.
СПД Раднички   37:26   Кучево
Панчево   26:26   ОРК Београд
Београд   32:36   Топличанин
Млади радник   35:29   Јуниор
Слога   49:36   Ђердап
Кикинда   22:23   Бор-РТБ

 

Резултати
2. коло, 28/29.09.2019.
СПД Раднички   26:17   Панчево
ОРК Београд   29:25   Београд
Топличанин   36:30   Млади радник
Јуниор   27:30   Слога
Ђердап   14:35   Кикинда
Кучево   27:38   Бор-РТБ

 

Резултати
3. коло, 12/13.10.2019.
Београд   26:37   СПД Раднички
Панчево   26:33   Кучево
Млади радник   30:29   ОРК Београд
Слога   28:27   Топличанин
Кикинда   38:22   Јуниор
Бор-РТБ   43:25   Ђердап

 

Резултати
4. коло, 19/20.10.2019.
СПД Раднички   27:19   Млади радник
Панчево   37:26   Београд
ОРК Београд   21:27   Слога
Топличанин   27:26   Кикинда
Јуниор   26:34   Бор-РТБ
Кучево   35:29   Ђердап

 

Резултати
5. коло, 26/27.10.2019.
Слога   29:38   СПД Раднички
Млади радник   21:29   Панчево
Београд   34:31   Кучево
Кикинда   26:22   ОРК Београд
Бор-РТБ   32:21   Топличанин
Ђердап   26:19   Јуниор

 

Резултати
6. коло, 02/03.11.2019.
СПД Раднички   28:19   Кикинда
Панчево   36:29   Слога
Београд   24:28   Млади радник
ОРК Београд   29:25   Бор-РТБ
Топличанин   38:30   Ђердап
Кучево   23:22   Јуниор

 

Резултати
7. коло, 09/10.11.2019.
Бор-РТБ   27:27   СПД Раднички
Кикинда   21:27   Панчево
Слога   42:30   Београд
Млади радник   36:31   Кучево
Ђердап   22:37   ОРК Београд
Јуниор   23:28   Топличанин

 

Резултати
8. коло, 16/17.11.2019.
СПД Раднички   35:15   Ђердап
Панчево   24:24   Бор-РТБ
Београд   27:30   Кикинда
Млади радник   35:31   Слога
ОРК Београд   36:20   Јуниор
Кучево   29:39   Топличанин

 

Резултати
9. коло, 23/24.11.2019.
Јуниор   21:37   СПД Раднички
Ђердап   19:23   Панчево
Бор-РТБ   41:25   Београд
Кикинда   26:27   Млади радник
Слога   36:34   Кучево
Топличанин   30:21   ОРК Београд

 

Резултати
10. коло, 30.11/01.12.2019.
СПД Раднички   29:23   Топличанин
Панчево   30:17   Јуниор
Београд   35:24   Ђердап
Млади радник   27:30   Бор-РТБ
Слога   24:33   Кикинда
Кучево   28:29   ОРК Београд

 

Резултати
11. коло, 07/08.12.2019.
ОРК Београд   24:27   СПД Раднички
Топличанин   25:25   Панчево
Јуниор   26:32   Београд
Ђердап   16:25   Млади радник
Бор-РТБ   36:27   Слога
Кикинда   25:36   Кучево