Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац

2016/17....2017/18....2018/19....2019/20

 

 

Сезона 2018/2019.

Супер "Б" лига Исток - Запад

 

Резултати
22. коло, 18/19.05.2019.
Топличанин   26:17   Врање 1957
Хајдук Вељко   24:23   Прибој
Куршумлија   48:19   Победник
Златар   33:38   Дубочица 54
Локомотива   31:29   Житорађа
Раднички 1964   30:25   Бела Паланка

 

 

Табела
поз   ТИМ УТ ПОБ Н ПОР ДГ ПГ ГР БОД
1   Раднички 1964 22 20 1 1 700 530 170 41
2   Дубочица 54 22 20 1 1 681 533 148 41
3   Бела Паланка 22 15 1 6 606 553 53 31
4   Хајдук Вељко 22 12 1 9 670 661 9 25
5   Куршумлија 22 10 3 9 665 652 13 23
6   Златар 22 9 2 11 613 649 -36 20
7   Топличанин 22 9 1 12 612 599 13 19
8   Врање 1957 22 9 1 12 598 616 -18 19
9   Прибој 22 6 5 11 555 573 -18 17
10   Житорађа 22 7 2 13 640 696 -56 16
11   Локомотива 22 3 1 18 593 711 -118 7
12   Победник 22 2 1 19 542 684 -160 4

 

Резултати
1. коло, 22/23.09.2018.
Топличанин   24:29   Раднички 1964
Хајдук Вељко   33:27   Врање 1957
Куршумлија   24:24   Прибој
Златар   25:25   Победник
Локомотива   21:25   Дубочица 54
Бела Паланка   34:31   Житорађа

 

Резултати
2. коло, 29/30.09.2018.
Топличанин   26:27   Хајдук Вељко
Врање 1957   36:32   Куршумлија
Прибој   25:24   Златар
Победник   26:22   Локомотива
Дубочица 54   30:28   Бела Паланка
Раднички 1964   40:23   Житорађа

 

Резултати
3. коло, 06/07.10.2018.
Куршумлија   28:27   Топличанин
Хајдук Вељко   27:30   Раднички 1964
Златар   29:26   Врање 1957
Локомотива   27:31   Прибој
Бела Паланка   26:25   Победник
Житорађа   24:22   Дубочица 54

 

Резултати
4. коло, 13/14.10.2018.
Топличанин   35:22   Златар
Хајдук Вељко   32:38   Куршумлија
Врање 1957   26:25   Локомотива
Прибој   21:21   Бела Паланка
Победник   28:36   Житорађа
Раднички 1964   28:28   Дубочица 54

 

Резултати
5. коло, 19/20.10.2018.
Локомотива   30:42   Топличанин
Златар   34:33   Хајдук Вељко
Куршумлија   28:31   Раднички 1964
Бела Паланка   28:26   Врање 1957
Житорађа   31:31   Прибој
Дубочица 54   30:19   Победник

 

Резултати
6. коло, 03/04.11.2018.
Топличанин   26:27   Бела Паланка
Хајдук Вељко   31:28   Локомотива
Куршумлија   34:31   Златар
Врање 1957   28:24   Житорађа
Прибој   22:26   Дубочица 54
Раднички 1964   39:18   Победник

 

Резултати
7. коло, 10/11.11.2018.
Житорађа   24:25   Топличанин
Бела Паланка   24:22   Хајдук Вељко
Локомотива   29:31   Куршумлија
Златар   25:39   Раднички 1964
Дубочица 54   26:23   Врање 1957
Победник   23:25   Прибој

 

Резултати
8. коло, 17/18.11.2018.
Топличанин   23:28   Дубочица 54
Хајдук Вељко   32:29   Житорађа
Куршумлија   19:22   Бела Паланка
Златар   36:25   Локомотива
Врање 1957   30:23   Победник
Раднички 1964   24:17   Прибој

 

Резултати
9. коло, 24/25.11.2018.
Победник   30:28   Топличанин
Дубочица 54   38:30   Хајдук Вељко
Житорађа   28:33   Куршумлија
Бела Паланка   27:23   Златар
Локомотива   22:34   Раднички 1964
Прибој   24:27   Врање 1957

 

Резултати
10. коло, 01/02.12.2018.
Топличанин   32:27   Прибој
Хајдук Вељко   34:26   Победник
Куршумлија   18:29   Дубочица 54
Златар   29:28   Житорађа
Локомотива   22:28   Бела Паланка
Раднички 1964   28:24   Врање 1957

 

Резултати
11. коло, 08/09.12.2018.
Врање 1957   36:30   Топличанин
Прибој   25:27   Хајдук Вељко
Победник   34:35   Куршумлија
Дубочица 54   29:22   Златар
Житорађа   31:30   Локомотива
Бела Паланка   25:26   Раднички 1964

 

Резултати
12. коло, 23/24.02.2019.
Раднички 1964   26:19   Топличанин
Врање 1957   27:36   Хајдук Вељко
Прибој   27:27   Куршумлија
Победник   0:10   Златар
Дубочица 54   36:25   Локомотива
Житорађа   24:27   Бела Паланка

 

Резултати
13. коло, 02/03.03.2019.
Хајдук Вељко   33:29   Топличанин
Куршумлија   28:27   Врање 1957
Златар   23:19   Прибој
Локомотива   24:19   Победник
Бела Паланка   19:27   Дубочица 54
Житорађа   29:30   Раднички 1964

 

Резултати
14. коло, 09/10.03.2019.
Топличанин   23:22   Куршумлија
Раднички 1964   33:25   Хајдук Вељко
Врање 1957   31:26   Златар
Прибој   27:27   Локомотива
Победник   25:33   Бела Паланка
Дубочица 54   41:26   Житорађа

 

Резултати
15. коло, 16/17.03.2019.
Златар   28:28   Топличанин
Куршумлија   35:35   Хајдук Вељко
Локомотива   24:23   Врање 1957
Бела Паланка   33:19   Прибој
Житорађа   34:30   Победник
Дубочица 54   30:28   Раднички 1964

 

Резултати
16. коло, 27.03.2019.
Топличанин   31:29   Локомотива
Хајдук Вељко   36:30   Златар
Раднички 1964   31:16   Куршумлија
Врање 1957   22:23   Бела Паланка
Прибој   35:22   Житорађа
Победник   19:36   Дубочица 54

 

Резултати
17. коло, 30/31.03.2019.
Бела Паланка   28:27   Топличанин
Локомотива   29:35   Хајдук Вељко
Златар   33:28   Куршумлија
Житорађа   34:34   Врање 1957
Дубочица 54   28:24   Прибој
Победник   27:38   Раднички 1964

 

Резултати
18. коло, 06/07.04.2019.
Топличанин   33:20   Житорађа
Хајдук Вељко   27:35   Бела Паланка
Куршумлија   52:30   Локомотива
Раднички 1964   40:23   Златар
Врање 1957   23:34   Дубочица 54
Прибој   29:25   Победник

 

Резултати
19. коло, 20/21.04.2019.
Дубочица 54   33:27   Топличанин
Житорађа   33:28   Хајдук Вељко
Бела Паланка   28:29   Куршумлија
Локомотива   38:43   Златар
Победник   26:33   Врање 1957
Прибој   23:32   Раднички 1964

 

Резултати
20. коло, 04/05.05.2019.
Топличанин   32:23   Победник
Хајдук Вељко   26:28   Дубочица 54
Куршумлија   35:37   Житорађа
Златар   24:23   Бела Паланка
Раднички 1964   33:27   Локомотива
Врање 1957   27:25   Прибој

 

Резултати
21. коло, 11/12.05.2019.
Прибој   32:19   Топличанин
Победник   34:37   Хајдук Вељко
Дубочица 54   39:25   Куршумлија
Житорађа   43:40   Златар
Бела Паланка   42:28   Локомотива
Врање 1957   25:32   Раднички 1964

 

Резултати
22. коло, 18/19.05.2019.
Топличанин   26:17   Врање 1957
Хајдук Вељко   24:23   Прибој
Куршумлија   48:19   Победник
Златар   33:38   Дубочица 54
Локомотива   31:29   Житорађа
Раднички 1964   30:25   Бела Паланка